BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULLARINA HAZIRLIK SINAVLARI DERNEĞİ BAŞKANLIĞI
İDEAL AKADEMİ

*Herşey üsülünde
*Prosedüre uygun
*Kişi haklarına saygılı
*insanı önemseyen
*Veli ile iletişim
*öğrencileri ile toplantı
*kazanamayacak          öğrenciyi farklı    sektörlere yönelten


BİZ İŞİMİZİ ÇOK SEVEN BİR EKİBİZ
PARKUR ADRESLERİMİZ
ANKARA
İSTANBUL
KONYA
ESKİŞEHİR
EDİRNE

YGS' NİN SPOR AKADEMİSİNE ETKİSİ

UNUTMAYINIZ Kİ! YGS' nin spor akademilerine etkisi %55 ve de % 5 de orta eğitim puanı etkilemektedir. Bu azımsanmayacak bir rakam!

Sen ne kadar iyi sporcu olursan ol, sen ne kadar profesyonel takımlarda sporcu olursan ol fark etmez YGS' nin besyo ya etkisini gördüğünüz gibi %55'tir...

Spor akademilerine girmek yalnızca branşla olmuyor. Bunun koordinasyon parkuru, bazı yerlerde 100, 800, 1500 metre koşuları, bazı yerlerde mekik koşusu ve de Cooper testi yapılmaktadır.

Biz BESYO' lu antrönerlere burada büyük bir görev düşmektedir!  Öğrencilerimizin YGS puanına, yeteneğine hangi üniversitenin spor akademisi de daha başarılı olabileceğine önceden karar verip örgencimize o üniversiteye antrenörlerimiz ve koordinatörlerimiz eşliğinde gönderiyoruz.

Kimileri size der ki; sen barajı geç bize şu kadar ücret ver biz seni yerleştireceğiz derler. ARKADAŞLAR! Sakın böyle şeylere inanmayın hiç aklınız alıyor mu YGS nin bu kadar etkili olduğu biryerde bu söze inanıyor musunuz? İNANMAYIN! Onlar umut tacirleri siz geleceğe umutla bakan keşke şu BESYO' yu kazanıp da beden eğitimi öğretmeni olayım diye düşünenlerin KENELERİDİR!

YGS' ni baraj puanının üstlerine taşırsan ve düzenli şekilde istediğin üniversitenin parkuruna çalışırsan kazanamama gibi bir ihtimalin olmaz !


****YOKUŞTA AKMAYAN TER İNİŞTE GÖZYAŞI OLARAK GERİ DÖNECEKTİR  ****

                                                                            ****KİM DAHA ÇOK TER DÖKERSE O KAZANSIN  ****