BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULLARINA HAZIRLIK SINAVLARI DERNEĞİ BAŞKANLIĞI
İDEAL AKADEMİ

*Herşey üsülünde
*Prosedüre uygun
*Kişi haklarına saygılı
*insanı önemseyen
*Veli ile iletişim
*öğrencileri ile toplantı
*kazanamayacak          öğrenciyi farklı    sektörlere yönelten


BİZ İŞİMİZİ ÇOK SEVEN BİR EKİBİZ
PARKUR ADRESLERİMİZ
ANKARA
İSTANBUL
KONYA
ESKİŞEHİR
EDİRNE

Ankara besyo kursu ankara

Ankara besyo hazırlık kursu

Ygs sınavanında barajı geçen her öğrenci spor akademisi (besyo) mülakatlarına girmeye hak kazanmaktadır..mülakatlarda genel olarak branş ve koordinasyon parkuru sınavından oluşmaktadır öğrenci bu sınavları istenilen düzeyde gerçekleştirdiği taktirde YGS puanıyla beraber başarıları hesaplanır ve ortaya çıkan sonuç kazanıp kazanmadığını gösterir..

Ben sporcuyum gözüm kapalı kazanırım diyenler bunu unutuyorlar YGS nin önemını..YGS puanı %60 etkilemektedir..ve aynı zamanda çok iyi sporcu olabılırsın branşında çok iyi olabilir ama koordinasyon parkuruna en az 4-5 ay çalışmadıktan sonra ne kadar iyi sporcu olursan ol koordinasyon parkuru sınavından iyi bir netice alamazsın..

Hangi şehirde olursanız olun besyo hazırlık kursu çalışmalarını yaptıran değerli meslektaşlarımız mevcuttur muhakkak hazırlık kursuna gidiniz onlar sizin yol pusulanız ve rehberiniz olacaktır tek başına besyo yu kazanmak hiçte kolay değildir..ama her hazırlık kursuna da guvenmeyiniz çok iyi araştırınız hocalarını eğitmenlerini,,malumunuz sahtekarlık eden dolandırıcı olan insanlar var.. çok az salon çalıştırması yapan ve branş çalıştırmayan bir çok kişi ve kişiler mevcuttur.. bunlara dikkat ediniz siz değerli pırıl pırıl besyo adayları !!

 

 

SPOR AKADEMİSİ (BESYO) HAZIRLIK KURSU ANKARA...